Toda
Андрій Филипів
Андрій Филипів

Керуючий Партнер

ЮК "Тода групп"

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ


Трудову діяльність Андрій розпочав 15 років назад, заснувавши свою юридичну компанію, основним напрямком якої було надання юридичних послуг міжнародним компаніям.

Отримавши досвід і досягнувши успіху в одній сфері, Андрій Филипів розширив сферу своєї правової роботи, отримавши свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та розпочав адвокатську практику. Нині він є затребуваним адвокатом у сфері кримінальних проваджень за економічними злочинами, а також господарських, трудових, земельних та інших спорів.

Окрему частину життя, Андрій присвячує громадській діяльності. Зокрема надає безоплатну правову допомогу малозабезпеченим верствам населення. Приймає учать в організаціях і проведеннях круглих столів, форумах і конференціях, направлених на обговорення і вирішення питань у різних галузях права.

Наразі Андрій Филипів є одним з засновників та партнером Міжнародної юридичної компанії "Радник", яка спеціалізується на правовому супроводженню бізнесу,  а також є керуючим партнером компанії "ТОДА ГРУПП", що надає послуги у таких сферах як арбітражна та судова практика, банківська справа та фінанси, корпоративне право та M&A, антимонопольне та конкурентне право, нерухомість та земельне право, право інтелектуальної власності, оподаткування, господарське та договірне право, право ЄС та міжнародна торгівля, телекомунікації, охорона навколишнього природного середовища та користування природними ресурсами, неплатоспроможність та банкрутство, кримінальне право та процес, а також співпрацює з приватними виконавцями України.

ОСВІТА ТА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

  • Національний університет "Києво – Могилянська академія" (кафедра політології та історії, факультет гуманітарних і суспільних наук);
  • Інститут Права Міжрегіональної академії управління персоналом – Магістр права.