Toda
Андрій Филипів
Андрій Филипів

Приватний виконавець виконавчого округу Київської області


Радник ЮК "Тода групп"

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Трудову діяльність Андрій розпочав 15 років назад, заснувавши свою юридичну компанію, основним напрямком якої було надання юридичних послуг міжнародним компаніям.


Отримавши досвід і досягнувши успіху в одній сфері, Андрій Филипів розширив сферу своєї правової роботи, отримавши свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю та розпочав адвокатську практику. Завжди був затребуваним адвокатом у сфері кримінальних проваджень за економічними злочинами, а також господарських, трудових, земельних та інших спорів.

Окрему частину життя Андрій присвячує громадській діяльності. Приймає учать в організаціях і проведеннях круглих столів, форумах і конференціях, направлених на обговорення і вирішення питань у різних галузях права.


Андрій Филипів є керуючим партнером компанії "ТОДА ГРУПП", що надає послуги у таких сферах як арбітражна та судова практика, банківська справа та фінанси, корпоративне право та M&A, антимонопольне та конкурентне право, нерухомість та земельне право, право інтелектуальної власності, оподаткування, господарське та договірне право, право ЄС та міжнародна торгівля, телекомунікації, охорона навколишнього природного середовища та користування природними ресурсами, неплатоспроможність та банкрутство, кримінальне право та процес.


В жовтні 2018 року, в рамках реформування системи виконання судових рішень, успішно склав іспит та отримав посвідчення приватного виконавця. Наразі є діючим приватним виконавцем виконавчого округу Київської області.

ОСВІТА ТА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

  • Національний університет "Києво – Могилянська академія" (кафедра політології та історії, факультет гуманітарних і суспільних наук);
  • Інститут Права Міжрегіональної академії управління персоналом – Магістр права.