Toda
Денис Якімов
Денис Якімов

Керуючий Партнер

АО "Тода групп"

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Денис Якимов має більш ніж 15 років досвіду роботи в сфері юриспруденції, з них 8 років – це  безпосередньо адвокатська діяльність.  Головним напрямком є представництво і захист інтересів фізичних та юридичних осіб в судах всіх інстанцій та юрисдикцій, органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Денис  є професіоналом високого рівня в реєстрації, ліквідації, реорганізації, підприємств, розробці стратегій злиття і поглинань. Крім того,  є досвідченим фахівцем  в підготовці правового аналізу ризику всіх форм договорів, юридичному супроводі операцій з нерухомістю, землею, будівельних проектів. 

Досвід роботи в державній службі, слідкування за постійним оновленням нормативно-правової бази та за досвідом іноземних партнерів України, забезпечує Денису значну перевагу в  у співпраці з виконавцями (приватними і державними), у діяльності пов'язаної з юридичним супроводом виконавчого провадження.

Багаторічна практика ведення переговорів з клієнтами, ведення переговорів в агресивному середовищі та блискучі комунікативні навички Дениса Якимова  – є запорукою успіху у залученні представників державних органів до детального обговорення, консультацій та професійного виправлення колізій або неузгодженостей між собою.

ОСВІТА ТА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка – Магістр права
  • Національний університет "Одеська юридична академія" – Магістр державної служби та державного управління