Toda
Сергій Крайчинський
Сергій Крайчинський

Приватний виконавець та Голова Ради приватних виконавців 

виконавчого округу м. Києва

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ


Більш ніж 20 років свого життя Сергій Крайчинський присвятив  роботі у державних установах.  Професійно-правове мислення, що базується на виключно високій нормативній культурі, вираженій у непохитній переконаності у непорушності букви і духу закону, а також  такі риси характеру, як порядність, відповідальність та впевненість, завжди були запорукою успіху у професійній діяльності Сергія.

Розпочавши свою кар'єру у 1997 році з посади судового виконавця Зарічненського районного суду Рівненської області, надалі до 2017 року обіймав посади головного державного виконавця Відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві, виконуючого обов'язки начальника відділу державної виконавчої служби Оболонського районного управління юстиції у місті Києві, заступника директора департаменту – начальника відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби України Міністерства юстиції України.

Сергій має високий рівень знань в галузі права, вільно орієнтується у законодавчій базі, працює з документами із застосуванням сучасних автоматизованих систем.  Завдяки своєму досвіду вміє адаптуватися до будь яких соціально-психологічних умов, здобув налагоджені та конструктивні відносини та взаємодію з різними установами, підприємствами та громадянами.

 У червні 2017 року, в рамках реформування системи виконання судових рішень, успішно склав іспит та одним з перших отримав посвідчення приватного виконавця.  Відтоді є діючим приватним виконавцем виконавчого округу міста Києва, обіймає посаду Голови Ради приватних виконавців міста Києва.

 Окрім безпосередньої діяльності приватного виконавця, Сергій Крайчинський активно займається  громадською діяльністю, приймає участь у розробці, формуванні та затвердженні нормативно-правової бази, фундаменту, правової основи з питань діяльності приватних виконавців.

ОСВІТА ТА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ


  • Національна академія України імені Ярослава Мудрого – Магістр права