Toda

Ukrsibbank BNP Paribas Group почав роботу з приватними виконавцями


Ukrsibbank BNP Paribas Group почав роботу з приватними виконавцями, після чого збільшилася кількість виконаних судових рішень і відсоток виконання збільшується щодня.

Після того, як Верховна Рада України прийняла вагомі за своїми наслідками законодавчі зміни про новації у законодавстві щодо появи інституту приватних виконавців, спостерігався позитивний вплив на стан виконання рішень судів та інших виконавчих документів у виконавчих провадженнях. Безумовно, такі дії здатні посилити платіжну дисципліну, оживити банківський сектор та економіку в цілому.

«Співпраця та обслуговування Ukrsibbank — це як знак якості для наших клієнтів, так як вони проходять детальну перевірку. І в більшості своїй наші клієнти ведуть прозорий бізнес, законослухняні і старанними у фінансових питаннях. — Розповідає Васильченко Світлана, експерт з організації процесів стягнення Департаменту зі стягнення боргів Ukrsibbank BNP Paribas Group. — Але кредити, позики, робота із заборгованістю в цілому продовжує залишатися однією з важливих складових розвитку банківської діяльності. Тому відповідальне і прагматичне ставлення до боргів може змінити суспільство і розвинути економіку країни. А провідниками в цьому європейському підході до побудови фінансово успішного суспільства активно стають приватні виконавці і банки, які з ними співпрацюють. Адже сплачена заборгованість гарантує стабільність банківської системи, і української економіки, зокрема».

Джерело: Мінфін